Jump to content

Türkçe inceleme

VolbieX

Recommended Posts

Merhaba ben / benim yorumum okunaklı hileye dayalı olacak, bu öfke kullanmak için iyi değil

#Aimbot - 10/10, çok düzgün ve dengeli, okunaklı çalma için mükemmel

#Triggerbot - 10/10, iyi doğruluk, gerçekten hızlı ve backtrack ile birlikte çalışır, aynı zamanda kullanıcı gecikme ve hitchance, benim için en iyi triggerbot ayarlayabilirsiniz

#Skinchanger - 11/10, herhangi bir animasyon hatası almadan, istediğiniz deriyi seçebilirsiniz.

#Legit antiaim - 10/10, bazen bir kafam olduğunu unutuyorum .. 

#Görseller - 10/10, mükemmel, renkleri, zilleri düzenleyebilir, ne görmek istersin, o hack üzerinde her zamanki yanıp sönen bir hatayla karşılaşmadım (bu, bir saniye için otomatik olarak renkleri değiştirmesi anlamına gelir) 

#Bunnyhop - 10/10, im genellikle bu olmadan oynayan ama atölye harita üzerinde test etmeye karar, kulağa garip geliyor olabilir, ama bu BHOP i boşluk tutmak bile aslında yasal görünüyor 😄

#Chatspam / clantag / NameChanger, bu düşmanları yenmek için size yardımcı olmaz, ama onlar bu düşmanları senden korkutmak için size yardımcı olabilir. 

#Karşı takımın rekabetçi win sayısını görebilirsiniz bu başka hilelerde yoktur en güzel özellik diyebilirim

Eh, bunlar şimdilik denediğim seçenekler. Daha fazla deneyime sahip olduğumda yeni bir inceleme yapacağım.

Her neyse, hilenin 1 aylık maliyeti sadece 10 $, ama aynı fiyata diğer hileler'den daha fazla seçenek var. Ayrıca çalışanlar hızlı, arkadaş canlısı ve çok fazla deneyime sahipler, bu sayede hack hakkında her soruya yardımcı olabilirler.

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

• Create New...